Schola przy parafii pw. Św. Papieża Jana XXIII

Schola skupia osoby, pragnące dzielić się wspólnym śpiewem. Schola prowadzi śpiewy w czasie niedzielnych mszy dla dzieci o godz. 10.00 a także włącza się w sprawowanie oprawy muzycznej podczas innych uroczystości parafialnych.  Chcemy naszym śpiewem modlić się i ubogacać Eucharystię, by była przeżywana w sposób szczególny. Wielką radość sprawia nam, gdy inni uczestnicy Eucharystii dołączają do naszego śpiewu.

Zapraszamy chętnych do wspólnego śpiewania oraz osoby, które mogą nas wspomóc grą na instrumentach.


Na chwilę obecną działalność scholi jest zawieszona, ze względu ma małą liczbę chętnych do śpiewania dzieci. W razie chęci dołączenia proszę się kontaktować z prowadzącą scholę Łucją Niźnikowską.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,       tel.: 503-138-178

Kilka słów

O naszej parafii

Nasza parafia Św. Papieża Jana XXII jest parafią młodą. Jej historia liczy zaledwie 15 lat. Parafia została erygowana w 2000 roku. Podczas odpustu, w dniu 11 października, abp Władysław Ziółek poświęcił ponadto krzyż na placu w nowej erygowanej przez siebie parafii. Początkowo msze odprawiano w tymczasowej kaplicy. W latach 2008-2011 trwały prace nad wznoszeniem świątyni parafialnej. Dnia 10 września 2011, abp. Władysław Ziółek uroczyście pobłogosławił i otworzył nową świątynie.
czytaj więcej

Dołącz do

Newslettera

Zachęcamy do zapisania się do naszego parafialnego newslettera- dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach w naszej parafii

Developed by I-web