Komunikaty duszpasterskie

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, tygodników Niedziela, Idziemy oraz Gościa Niedzielnego, w których jest wiele interesujących artykułów z życia rodziny, kościoła i świata.

2. Msze Św. są odprawiane w ndz. o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. W dni powszednie rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe - w dni powszednie od pon. do pt. o godz. 18.30, w sob. ndz. i święta o godz. 17.00. W przyszłą ndz. 24 VI br. po Mszy Św. o godz. 11.30 poświecenie pojazdów przed sezonem urlopowym. Od pon. 18 VI br. przy wejściu do kościoła będzie rozstawiane rusztowanie dla malowania wieży, zamontowania dzwonu i kurantów. W tym czasie prosimy o ostrożne wchodzenie i wychodzenie z kościoła.  

4.Kancelaria czynna jest od pon. do pt. w godz. 16.30 – 17.30. Od 1 stycznia można zamawiać lub rezerwować Msze Św. na drugie półrocze 2018r.

6. W tym tyg. odeszła do wieczności Ś.P. Zofia Zabawska, 94l, mieszkała przy ul. Ketlinga. Wieczny odpoczynek...

ZAPOWIEDZI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

Łukasz BRZYSKI cywilnie zw. Z par. tut.  i  Katarzyna EJZENCHART cywilnie zw. Z par. tut.

Łukasz ZIELIŃSKI kawaler z par. Św. trójcy – Gałków  i  Katarzyna SZLAWSKA panna z par. tut.

Kilka słów

O naszej parafii

Nasza parafia Św. Papieża Jana XXII jest parafią młodą. Jej historia liczy zaledwie 15 lat. Parafia została erygowana w 2000 roku. Podczas odpustu, w dniu 11 października, abp Władysław Ziółek poświęcił ponadto krzyż na placu w nowej erygowanej przez siebie parafii. Początkowo msze odprawiano w tymczasowej kaplicy. W latach 2008-2011 trwały prace nad wznoszeniem świątyni parafialnej. Dnia 10 września 2011, abp. Władysław Ziółek uroczyście pobłogosławił i otworzył nową świątynie.
czytaj więcej

Dołącz do

Newslettera

Zachęcamy do zapisania się do naszego parafialnego newslettera- dzięki temu będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach w naszej parafii

Developed by I-web